Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego

Pani Sołtys z Witkowa, Krystyna Politowska zorganizowała w dniach 16-18.05.2019r. wycieczkę do Zakopanego. Po przyjeździe uczestnicy zwiedzili Krupówki. Chętne osoby mogły wjechać na Gubałówkę, skąd można było podziwiać przepiękną panoramę Tatr i Zakopanego. Wieczorem właściciele Pensjonatu „Danielka” przygotowali przepyszną kolację, podczas której przygrywała kapela góralska.

Następnego dnia na uczestników wycieczki czekały kolejne atrakcje, wypad nad Morskie Oko oraz trzygodzinny pobyt na termach w Bukowinie Tatrzańskiej.

Ostatniego dnia dla wszystkich zaplanowano wjazd nowoczesną koleją linowo – terenową na Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m.). To jedna z najbardziej rozpoznawalnych gór w Tatrach. Atrakcją z pewnością był leżący o tej porze roku śnieg i wysoka temperatura.

Przepiękna pogoda i wspaniałe górskie krajobrazy dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń. W pamięci uczestników na długo pozostaną chwile spędzone w Zakopanem, co utrwalono mnóstwem zdjęć. Ogromne podziękowania należą się Pani Sołtys, Krystynie Politowskiej za wspaniale zorganizowany wyjazd. Uczestnicy czekają już na następny...

Zdjęcie

  • Zdjęcie uczestników wycieczki

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.