Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Cykl spotkań dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Urząd Marszałkowski przygotował wsparcie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu. Podczas spotkań informacyjnych zaprezentuje, jak je uzyskać. Najbliższe konsultacje odbędą się we wtorek (19 lutego) w Inowrocławiu i Bydgoszczy.

 

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich prowadzone przez Urząd Marszałkowski organizują bezpłatne spotkania informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu w ramach instrumentów finansowych oraz aktualnych konkursów ze środków unijnych.

 

Spotkania skierowane są do spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Prowadzone przez Urząd Marszałkowski lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich informować będą o możliwościach pozyskania wsparcia ze środków europejskich, które można przeznaczyć m.in. na ocieplanie budynków, wymianę pokrycia dachowego oraz stolarki okiennej i drzwiowej, montaż energooszczędnego oświetlenia, przebudowę systemów grzewczych, przemodelowanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zastosowanie automatycznych systemów zarządzania budynkiem, a także zastosowania rozwiązań w dziedzinie zielonej energii. Uczestnicy spotkań będą mogli również pozyskać informacje na temat mechanizmu funkcjonowania niskooprocentowanych pożyczek unijnych przeznaczonych dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych z regionu. W programie przewidziano także czas na indywidualne konsultacje.

 

Pierwsze spotkanie odbyło się 31 stycznia w Toruniu. Na kolejne zapraszamy do Inowrocławia, Bydgoszczy, Grudziądza i Włocławka.

- Włocławek – Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 9 do 11.50.

Spotkanie informacyjne

  • Termin i program spotkania we Włocławku

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.