Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Dofinansowanie z PROW – Gospodarka wodno-ściekowa – zakończenie I etapu

Dofinansowanie z PROW – Gospodarka wodno-ściekowa – zakończenie I etapu realizacji projektu- Budowa sieci wodociągowej w m. Orłowo, gmina Wielgie

Gmina Wielgie zakończyła pierwszy etap realizacji projektu pn. „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Orłowo, Gmina Wielgie oraz budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Wielgie”. Roboty budowlane trwały w okresie od 22.08.2017 r. do 24.10.2017 r. Wykonawcą robót był Zakład Gospodarki Komunalnej i Mechanizacji Rolnictwa SP. z o.o z Baruchowa. Całkowity koszt zadania I etapu projektu wyniósł 58 900,00 zł.

 Projekt realizowany w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, poddziałania „ Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem, lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”, działania „ Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020.

 

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.