Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

  • oznaczenie_projektu

E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO I ŁÓDZKIEGO

Miło nam poinformować, iż Gmina Wielgie wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod nazwą „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Wielgie finansowanego w formie mikrograntu w ramach Projektu nr POPC.03.01.00-00-0073/18 pt. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO I ŁÓDZKIEGO”

 

W ramach projektu Nasz gmina otrzymała grant w wysokości: 149 500,00 zł

 

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

 

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 267 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).

 

 

W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszej gminy.

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

  • Działam w sieciach społecznościowych

  • Kultura w sieci

  • Moje finanse w sieci

  • Rodzic w internecie

  • Tworzę własną stronę internetową, blog

  • Mój biznes w sieci

  • Rolnik w sieci

 

Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach na terenie Naszej gminy w przyjaznej atmosferze. Prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.

 

Skorzystaj z tej szansy już dzisiaj – ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

 

Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń do Urzędu Gminy Wielgie pod numer: 542897380 w. 24. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem eaktywni@wielgie.pl.

 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.