Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Komunikat Naczelnika Urzędu Skarbowego w Lipnie

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipnie informuje, że w związku z trwającą tegoroczną akcją ,,SZYBKI PIT”, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podatników, w porozumieniu i we współpracy z samorządem terytorialnym w dniu 10 kwietnia 2018 r. (wtorek) w godzinach od 8:00 do 10:00 w Wielgiem, przy ul. Starowiejskiej 8 (siedziba Urzędu Gminy) uruchomione zostanie mobilne stanowisko eksperckie w zakresie rozliczeń podatkowych za rok 2017.

Zainteresowani będą mogli w tym punkcie złożyć zeznanie podatkowe oraz otrzymać informacje w zakresie rozliczeń podatkowych za 2017 rok, dotyczące: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipnie zachęca jednocześnie do wysyłania deklaracji podatkowych przez Internet, gdyż jest to najprostszy i najszybszy sposób ich złożenia.

Wszelkie niezbędne informacje potrzebne do skorzystania z tego prostego i oszczędnego sposobu składania rozliczeń podatkowych dostępne są na stronie www.e-deklaracje.gov.pl lub www.portalpodatkowy.mf.gov.pl.

 

Komunikat

  • Komunikat

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.