Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Bezpłatne szkolenia BHP dla pracodawców

Już w listopadzie 2017r. pracodawcy i osoby kierujące pracownikami mają możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniach okresowych BHP. Wystarczy zgłosić się do organizatora – Pracodawców Pomorza i Kujaw – i zapisać uczestników w wybranym terminie.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, bo finansuje je ZUS o/Bydgoszcz. Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy wskazuje na konieczność zrealizowania  takiego szkolenia co 5 lat. Pracodawcy Pomorza i Kujaw to wykonawca działający  na zlecenie ZUS, który zapewnia przeprowadzenie szkolenia zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Spotkania odbywają się na terenie Bydgoszczy i Torunia.  Każde szkolenie trwa dwa dni, w godzinach 09:00 – 15:00. Może w nich wziąć udział każda osoba z kadry zarządzającej z firm zarejestrowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego po otrzymaniu potwierdzenia od Pracodawców Pomorza i KujawW przypadku zgłoszenia grupy około 30-osobowej organizator może wykonać szkolenie zamknięte we wskazanej lokalizacji np. w siedzibie firmy. Rekrutacja na listopad 2017 trwa! Dostępne terminy są wskazane na stronie internetowej: http://www.pracodawcy.info.pl/news/bezp_atne_szkolenie_okresowe_z_zakresu_bhp_dla_pracodawc_w_w_listopadzie.html

Wszelkie pytania można kierować pod numerem tel. 601 773 145 i adresem email: szkolenia@pracodawcy.info.pl


 

Informacja o szkoleniach BHP

  • Informacja

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.