Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Bliskie spotkanie z nową radną

Marzena Czachowska z Płonczyna w wyborach uzupełniających weszła do Rady Gminy 
w Wielgiem. Jak mówi o sobie, ma naturę społeczniczki i zawsze stara się aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności. Za najpoważniejsze zadane uważa poprawę stanu dróg gruntowych oraz ożywienie życia kulturalnego, by zintegrować mieszkańców.

Razem z mężem prowadzi gospodarstwo rolne, które jest nastawione na hodowlę bydła mlecznego. Dzięki pozyskaniu środków unijnych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich udało się je unowocześnić. Pomimo nawału obowiązków Marzena Czachowska pełni funkcję przewodniczącej w Kole Gospodyń Wiejskich w Płonczynie.

W wolnych chwilach zajmuje się bibułkarstwem, papierową wikliną i robieniem na szydełku. Jej zręczne palce potrafią wyczarować zarówno przepiękne kwiaty, jak i serwetki czy rękawiczki. Do tego dochodzi jeszcze talent kulinarny z popisowym daniem w postaci pieczonej kaczki nadziewanej wątróbką z natką pietruszki.

Pani Marzena nie może zatem narzekać na nadmiar wolnego czasu, ale zawsze jeszcze znajdzie chwilę na przeczytanie chociaż kilku stronic książki. Pasjami czyta kryminały, powieści przygodowe i fantasy.

  • Zdjęcie przedstawia nową radną Gminy Wielgie Czachowska...

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.