Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

"Nie Daj Się Zabić"

NIE DAJ SIĘ ZABIĆ”

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Lipna i powiatu lipnowskiego na spotkanie dotyczące zagrożeń wynikających z powstawania tlenku węgla.

Spotkanie odbędzie się w Kinie „Nawojka” w Lipnie w dniu 1 marca 2016 r. o godz. 10:00, a jego organizatorem jest Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „DRWAL” Dariusz Domagalski. Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik. Za przedstawienie części merytorycznej odpowiada Komenda Powiatowa PSP w Lipnie.

Z uwagi na to, że tematyka spotkania jest niezwykle istotna, a konsekwencje wynikające z zatrucia tlenkiem węgla bardzo poważne, zachęcamy do udziału nie tylko mieszkańców, ale także przedstawicieli instytucji, urzędów oraz podmiotów działających na terenie powiatu.

Podczas spotkania zostanie rozlosowanych 20 czujek tlenku węgla, zasponsorowanych przez Pana Roberta Damskiego – Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Lipnie oraz druha OSP w Bobrownikach.


 

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.