Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Spotkanie opłatkowe we Witkowie

Jak co roku w okresie przedświątecznym spotykają się panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Witkowa, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Tegoroczna wigilia odbyła się 16 grudnia 2016 roku w świetlicy wiejskiej we Witkowie. Spotkanie opłatkowe to okazja do tego, aby choć na moment się zatrzymać, zapomnieć o różnych problemach i skupić na tym co nas łączy i cieszy.

Przy wspólnym stole razem z członkiniami Koła Gospodyń zasiedli: Wójt Gminy Wielgie p. Tadeusz Wiewiórski, Przewodnicząca Rady Gminy p. Halina Sztypka, Radny p. Sebastian Pikus oraz delegacja strażaków z Witkowa.

Zebranych powitała pani sołtys Krystyna Politowska, która podziękowała wszystkim za liczne przybycie. Życzyła zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Następnie pan Wójt złożył  wszystkim obecnym życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowy 2017 Roku.

Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek. Panie z Koła Gospodyń przygotowały wigilijne potrawy, upiekły przepyszne ciasta. Na stołach nie zabrakło również świątecznych dekoracji.

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjemnej i pogodnej atmosferze.

Zdjęcia z wigilii

  • Spotkanie opłatkowe
  • Przemówienie pana Wójta
  • Wigilia
  • Spotkanie
  • Najmłodsi uczestnicy wigilii

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.