Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Akcja charytatywna "Budzimy Sebastiana"

W dniu 19 sierpnia br. Sebastian Cybulski z Witkowa został potrącony przez samochód. Ten wypadek pokrzyżował mu plany i całkowicie odmienił życie Sebastiana, jak i jego bliskich. Wymaga on teraz specjalistycznego leczenia i stałej rehabilitacji.

15 grudnia 2016 roku od godz. 9:00 zostanie przeprowadzona akcja charytatywna w Zespole Placówek Oświatowych w Wielgiem "Budzimy Sebastiana". Natomiast od godz. 17:00 odbędzie się, w sali widowiskowej przy ZPO w Wielgiem, ul. Szkolna 5a, koncert charytatywny połączony z kiermaszem bożonarodzeniowym.  Osoby chętne, które chcą wziąć udział w koncercie mogą zakupić CEGIEŁKĘ za 20 zł. CEGIEŁKI można nabyć przed występem, bądź w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych w Wielgiem. Podczas koncertu wystąpią:

- Andrzej Rybiński,

- Hanna Chojnacka,

- Grażyna Zielińska,

- Michał Pietrzak,

- Zespół muzyczny MCK Lipno

Zachęcamy Państwa do włączenia się w tę szczytną inicjatywę. Kwota zebrana podczas akcji zostanie w całości przeznaczona na leczenie Sebastiana.

 

Informacja o akcji charytatywnej

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.