Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Sprzęt dla Strażaków i nie tylko.....

Na dożynkach gminy Wielgie, które odbyły się w niedzielę 23 sierpnia 2015 roku obecny był prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Pan Andrzej Gross, towarzyszył Prezesowi dyrektor Kujawsko - Pomorskiego Oddziału ARiMR Pan Andrzej Owczarz.

Pan Prezes Gross wręczył odznaki honorowe „za zasługi dla rolnictwa” przyznane na wniosek wójta gminy Wielgie Tadeusza Wiewiórskiego, przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Odznaki otrzymali: Czachowski Dariusz, rolnik z Płonczyna i Politowicz Janusz, rolnik z Witkowa.

Ponadto Prezes Andrzej Gross pozytywnie odpowiedział na wcześniejszy wniosek wójta gminy Wielgie i przekazał dziewięciu jednostkom OSP torby ratownictwa medycznego, wraz z wyposażeniem. Torby te zostały odebrane przez prezesów jednostek w trakcie uroczystości dożynkowych w Teodorowie.

Prezes ARiMR przekazał również wójtowi gminy Wielgie, na wcześniejszy wniosek wójta, dziesięć zestawów komputerów, z przeznaczeniem dla podmiotów działających na terenie gminy Wielgie.

Wójt Tadeusz Wiewiórski składa podziękowania Panu Prezesowi Andrzejowi Grossowi za wsparcie udzielone gminie Wielgie i obecność na gminnych dożynkach.

Sprzęt dla Strażaków i nie tylko....

  • Sprzęt dla Strażaków
  • Wręczenie odznak honorowych dla rolników
  • Wręczenie odznak honorowych dla rolników 1
  • Wręczenie odznak honorowych dla rolników 2
  • Sprzęt dla Strażaków 1
  • Sprzęt dla Strażaków 2
  • Sprzęt dla Strażaków 3
  • Sprzęt dla Strażaków 4

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.