Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Konkurs "Rolnik Powiatu Lipnowskiego 2015"

Konkurs: "Rolnik Powiatu Lipnowskiego 2015"

 
Laureaci Konkursu ROLNIK POWIATU LIPNOWSKIEGO 2014 - kat. produkcja roślinnaLaureaci Konkursu ROLNIK POWIATU LIPNOWSKIEGO 2014 - kat. produkcja roślinnafot. Damian Siedlecki | Wydział Rozwoju Lokalnego i Promocji
 

Powiat Lipnowski serdecznie zaprasza do udziału w organizowanym przy okazji obchodów Diecezjalno-Powiatowo-Gminnych Dożynek, które obędą się 29 sierpnia br. w Bobrownikach Konkursie "Rolnik Powiatu Lipnowskiego 2015".

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie, którego celem jest popularyzacja działań rolników z terenu Powiatu Lipnowskiego, ich osiągnięć zawodowych i społecznych, zaprezentowanie ich pomysłowości, zaradności i szczególnego przywiązania do powiatu i tradycji rolniczych, jest zgłoszenie (do 31 lipca br.!) rolnika przez:

  1. Zarząd Powiatu,
  2. Radę Powiatu,
  3. Rady Gmin, Burmistrzów i Wójtów z terenu powiatu lipnowskiego,
  4. Organizacje rolnicze i branżowe, a w szczególności: Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Izbę Rolniczą, Cech Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorców, Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, itp.
  5. Osoby indywidualne.

Podstawowym kryterium oceny nominowanych kandydatów jest ich działalność zawodowa, aktywność społeczna (na podstawie danych w Karcie Zgłoszeniowej) oraz rekomendacje udzielone przez podmioty zgłaszające dane kandydata do Konkursu.

Nominowanym może zostać rolnik, któremu w ciągu ostatnich trzech lat nie został nadany tytuł „Rolnik Powiatu Lipnowskiego”.

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Rolnik Powiatu Lipnowskiego 2015” nastąpi w dniu 29 sierpnia 2015r. (sobota) podczas obchodów Diecezjalno-Powiatowo-Gminnych Dożynek 2015, które odbędą się w miejscowościBobrowniki.

Szczegółowych informacji o zasadach uczestnictwa w Konkursie „Rolnik Powiatu Lipnowskiego 2015” udzielą pracownicy organizatora:

Powiat Lipnowski

ul. Sierakowskiego 10B, 87-600 Lipno,

tel./fax. /54/ 287 20 39 w. 32 i 33,

e-mail: projektyipromocja@lipnowski.powiat.pld.siedlecki@lipnowski.powiat.pl.

 

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca br. !

Szczegółowy Regulamin oraz Karta zgłoszeniowa dostępne są w zakładce "Imprezy cykliczne -> Dożynki - Bobrowniki 2015" (link!).

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.